ADATA UV240 64GB USB Flash Drive, White ADATA
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 66.00 mm |
| Gross height (mm) | 9.00 mm |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Net weight | 0.01 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 37037 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 15.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adata uv240 64gb usb flash drive, white adata, auv240-64g-rwh, adata, usb malupulgad

